| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Am incercat sa actualizez android-ul pentru Samsung galaxy ace gt- 8530i
si dupa ce aprind telefonul ramane pe ecran doar Samsung Galaxy Ace- Gt-8530i?
ce pot sa ii fac?

4 răspunsuri:
| Isabella95 a răspuns:

Eu cred ca ti se blocheaza, nu inteleg exact ceea ce spui!

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru Isabella95):

Adica am tinut apasat tasta de volum +butonul de acasa :plus butonul de stingere si am incercat sa actualizez androidul dupa un tutorial si uite dupa ce am terminat imi apare asa :(
http://imageshack.us/photo/my-images/836/dsc02023ao.jpg/

| Dudu_Vlad_1997 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema, oare ce pot sa ii fac?:-ss

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru Dudu_Vlad_1997):

L-am dus la sevice gsm, si mi-au zis ca am sters setarile din el, si mi le-au bagat ei, am dat cam 45 de lei