| Ionuț0234 a întrebat:

Am incercat sa fac un stick bootabil cu cmd, dar in loc sa selectez stick-ul am selectat hard disk-ul meu extern si am facut toti pasi pana la "clean" si am realizat ca am gresit. Acum pc-ul nu imi mai citeste hdd-ul. Pot sa il repar?

Răspuns Câştigător
| KillaNoFilla a răspuns:

In bios ti-l vede?
daca da, atunci poti cu formatare cu un cd cu windows sau prin alte metode.

1 răspuns:
| halogen001 a răspuns:

Ar trebui recuperate partitiile sau partitia cu http://www.partitionwizard.com/free-partition-manager.html

Daca datele de pe el nu sunt importante, se poate face direct o partitie tot cu partition vizard.