| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa ma inscriu la concursurile de pe Internet.La unele mi-a fost acceptata adresa de e-mail iar la altele a fost considerata "invalida". Eu am scris-o corect. Ce se intampla si ce pot face pentru a remedia problema?

3 răspunsuri:
| rozalia25 a răspuns:

E de la ei greseala de programare, raporteaza-o ca eroare sau incearca mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unele log-uri sunt inchise si atunci nu permite inregistrarea adresei, mi s-a intamplat si mie, inseamna ca site-ul respectiv nu mai functioneaza si este scos din uz, incearca si cu alta adresa si daca tot asa se intampla inseamna ca nu functioneaza.

| aka a răspuns:

Se mai intampla uneori ce spui tu...si mie mi s-a intamplat...Roaga administratorul sitte-ului sa remedieze problema sau incearca sa iti faci o alta adresa si sa incerci cu aia....Eu am 3 adrese de mess si asa am facut.