| ipariloti a întrebat:

Am laptop, asus k50 ad si as vrea sa ii schimb windows-ul 7 actual cu Mac Apple. Vreau sa stiu daca toate aplicatiile de pe Win 7 sunt compatibile si pe Mac Apple.

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Nu-ti recomand mac respectiv lion sau leopard este greu de lucrat cu el iar aplicatiile nu sunt compatibile daca vrei sa te joci cu ceva asemanator descarca si scrie un dvd cu linux ubuntu 11.10 bootezi de pe el si nu instaleaza nimic ruleaza aplicatiile din memoria ram sau cd.
iti recomand sa ramai pe windows.
Daca ai vointa de a invata ramai pe linux daca nu ramai pe windows. machintosh-ul nu este pentru Romania ...parerea mea

| rogi28 a răspuns (pentru soul2soull):

"soul2soull"
sunt de acord cu tine.

1 răspuns: