| cristiano08cristy a întrebat:

Am laptop toshiba satellite c650d-10e. l-am luat fara drivere. le-am descarcat de pe net si cel de sunet nu merge. nu pot instala deloc sunetul. am placa Conexant High Definition Audio 24 bit. am incercat cu everest sa gasesc driverul dar nu imi apare audio adapter. ajutorbig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saluti Cristi! Aceeasi problema o am si eu, cu acelasi laptop. Te rog sa-mi spui si mie cum rezolvi, daca rezolvi. multumesc