| angel_2962 a întrebat:

Am LG Optimus L7 si, in timp ce vorbeam la telefon mi s-a inchis deoarece nu mai aveam baterie. Dupa ce l-am pus la incarca si l-am deschis mi-a aparut ecranul de start apoi s-a inchis. Acum, adica dupa 10 minute de la "incident" mi se deschide, imi arata semnul LG si se inchide. Ce are?
P.S mai are garantie 1 an sau 2.

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Lasa-l la incarcat mai mult timp.
Telefonul foloseste bateria ca sa porneasca, nu e ca la laptop sau pc sa se alimenteze direct.
Neavand destul curent telefonul se inchide in catava secunde

| tewutu a răspuns:

LG este printre cele mai slabe firme de elctronice de pe piata. Toate produsele LG pe care le-am avut au avut o gramada de probleme. Sfatul meu este sa eviti aceasta marca.

| Danzell a răspuns (pentru tewutu):

Eu personal sunt multumit. nu am avut probleme care sa nu le pot rezolva. problema celor de la LG este partea de software care face telefonul sa se miste sub specificatii.
la al meu s-au cacait 2 ani sa faca update la ICS.

| tewutu a răspuns (pentru Danzell):

Depinde si procesorul cum este. Cele cu single core se misca foarte greu. Nu poti sa intrii pe facebook sau net ca se blocheza imediat.