| nikoleta93 a întrebat:

Am luat un virus care imi deschide dvd-rom din 10 in 10 secunde, cine ma ajuta si pe mine sa scap de el? dau fundita :*

2 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

S-ar putea sa fie vorba de virusul cybernetic... ai grija, iti poate afla si parolele din calculator, dvd-romul nu se deschide din cauza virusului, cel care te-a infectat o face... cybernetic e un program cum e team viewer, numai ca ala iti acceseaza calculatorul fara acordul tau happy

| Äđĺĺ a răspuns:

Reinstaleazati winuu