| maradona10 a întrebat:

Am luat yahoo messenger 11 si nu imi merge camera....cand deschid pc, si apare yahoo pot sa sun dar dupa ce inchid apelul, apare close the program si se inchide...a doua oara cand il deschid eu, nu mai pot sa sun deloc de ce?

3 răspunsuri:
| BuGz a răspuns:

Sigur este instalata camerea bine?
daca da incearca sa instalezi yahoo 11.5

| maradona10 explică (pentru BuGz):

Pai, 11.5 il am altul nu am gasit si camera nu am instalato. am facut un test pe net si ea merge adica se deschide ...si cand instalez camera, bag doar webcam sau pun si chestiile de update cu VID HD? si la messenger am sters toolbarul si sa sterg si softoare update sau il las cu yahoo

| BuGz a răspuns (pentru maradona10):

straight face testepe pe net nu sunt intotdeauna bune straight face
trebuie sa ai un CD la aceea camera daca nu ai inseamna ca nu este buna si do la schimb pe alta care are CD daca spui ca nu ai instalat-o