| EvilThoughts a întrebat:

Am mai pus întrebarea asta o dată. Nu am sunet la laptop Acer Aspire 5334. Am încercat să instalez Realtek din nou, dar nimic. Îmi dă eroare. Nu știu ce să mai fac!

4 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Am vazut ca pe site e trecuta varianta 6.0.1.6074 pentru driver-ul Realtek. Incearca un driver mai vechi. Ori instaleaza Driver Booster si il lasi sa scaneze, dupa care ii dai update si install la driverul de sunet! Ar trebui sa mearga! Bafta
http://www.laptop-software.com/......7-drivers/

| ReTz a răspuns:

Salut, ce fel de eroare iti da cand vrei sa instalezi Realtek-ul? Si vrei sa instalezi driver-ul de pe CD sau de pe net?

| EvilThoughts explică (pentru ReTz):

De pe net...
Îmi scrie "Install Realtek HD Audio Driver Failure Erorr Code: 0x000005B4"

| Miron_Stelian_1985 a răspuns:

Incearca sa folosesti prgramul driver robot sau driver genius