| Irinutzapoopik a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor, va rog! Am o problema cu chatul... La lista pentru favoriti, in partea de sus, nu*mi mai apar persoanele cu care am interactionat cel mai mult, ci persoane cu care n-am vorbit niciodata sau ale caror cereri de prietenie abia le-am acceptat. Va rog, ajutati-ma, e asa de 4-5 zile, dau FUNDA celui mai rapid si bun raspuns

3 răspunsuri:
| 24082000 a răspuns:

Da si la mine este asa, e din cauza facebook-ului! Dar mie cand imi apar persoanele cu care vorbesc mereu cand nu-mi apar. tongue Mai da si tu refresh! Lasa ca se regleaza el! tongue

| Irinutzapoopik explică (pentru 24082000):

Nu se regleaza si deja ma enerveaza :@

| 24082000 a răspuns (pentru Irinutzapoopik):

Nici la mine nu se regleaza! tongue sad