| CiucaDenis a întrebat:

Am o iconita pe desktop desktop care nu dispare! zice ca trebuie sa platesc casa o scot

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Cu plăcere!

Spune exact ce scrie acolo!

E posibil să fie o avertizare de la Microsoft în care îşi spune că NU ai o versiune licenţiată ( originală )...

Eventual, fă o poză cu telefonul mobil şi încarc-o pe un site ( spre exemplu http://imageshack.us/ ) apoi dă-mi linkul şi vedem ce zice acolo...

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Spune denumirea ei şi exact ce îţi scrie când vrei s-o ştergi.

Şi cu ce ai încercat s-o ştergi.

Apoi dă click dreapta pe ea şi intri la "Properties" şi spune-mi ce scrie la "General" şi la "detalii".

Apoi vedem de unde provine şi cum o ştergi...

| CiucaDenis explică (pentru bursuc001):

Nu este o iconita la propriu este ceva care imi pare cam deschid calculatoru(ca la avira cand apare chestia aia). Zice ca trebuie sa platesc ca sa dispara. Orcum mersi de raspuns

| bursuc001 a răspuns (pentru CiucaDenis):

Cu plăcere!

Spune exact ce scrie acolo!

E posibil să fie o avertizare de la Microsoft în care îşi spune că NU ai o versiune licenţiată ( originală )...

Eventual, fă o poză cu telefonul mobil şi încarc-o pe un site ( spre exemplu http://imageshack.us/ ) apoi dă-mi linkul şi vedem ce zice acolo...

Toate cele bune.