| Generalgrevious031 a întrebat:

Am o intrebare, azi mai am o zi pana la activarea Windows 7 si ce se intampla daca nu Windows 7 la timp?

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

In principiu, asta se va intampla:
- You will be prompted every time you log in to Activate.
- You will receive periodic prompts to activate your software.
- Certain visual experiences will be disabled such as the Windows Aero Glass theme.
- Won't be able to update software such as Microsoft Security Essentials.

Adica nimic ingrijorator.
Ai putea folosi totusi un alt antivirus daca simti nevoia de protectie. Macar ESET Free.

| adryang78 a răspuns:

Nimic, sau foarte puțin. O să-ți apară mereu o atenționare că nu este activat.

| Gabrielll3 a răspuns:

3 pisicuțe vor fi chinuite pentru fiecare zi de neactivare.

| Razzvan5444006644 a răspuns:

Nu mai poti schimba fundalul, si o sa ai un watermark pe ecran