| William a întrebat:

Acum cateva saptamani a trebuit sa mut uitatea de la pc in alta camera si de atunci nu mai merge. Cand intru in Mozilla uneori se blocheaza alteori nu mai are imagine si trebuie sa ii dau restart de n ori pana merge. Aveti idee ce are? Nu vreau sa il repar, vreau doar sa stiu ce are. Am fost cu el la un service dar mi-au zis sa cumpar altul, nu mi-au zis ce are.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

I-a crapat windows-ul de tot prietene, schimba-l cat mai repede!winking

| dannyel86 a răspuns:

Pentru teste, ca prim pas, poti reinstala sistemul de operare, sa vezi daca mai are erori. Daca intervin probleme si dupa reinstalare, ar putea fi o problema de hardware (hardul, ramii, placa de baza). Pune Windows nou sa vezi cum se comporta.

Răspuns utilizator avertizat
| Eclipse a răspuns:

Schimba sistemul de operare, vezi daca mai face figuri. Ar mai fi o chestie, sa fie pc-ul vechi si sa nu mai duca, chestia asta am intalnit-o foarte des.