| kaBooMx a întrebat:

Am o mare dilema. Vreau sa-mi iau un Orange Stockholm. El are WiFi. Si as vrea sa imi iau un router care sa "imprasite wifiul peste tot in casa laughing" dar am net de la Akta... Si am deja un modem da nu ci wireless ci pentru telefonul fix.In routeru ala intra un cablu, si din iel iesi un cablu de net pentru calculator si 2 cabluri pentu fix. Intrebarea mea e daca pot adauga un router acelui modem ca sa am wifi pe tel... Funda si vot

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Poti deoarece portul este un rj 45, un port universal de altfel, pe care il are aproape orice roter wireless. astfel conectezi, configurezi si gata.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, poti

| sltlp a răspuns (pentru sltlp):

Poti deoarece portul este un rj 45, un port universal de altfel, pe care il are aproape orice roter wireless. astfel conectezi, configurezi si gata.

| xt9000 a răspuns:

Fi atent.deci in router wifi bagi ala de calculator ca din el ies mai multe si il conectezi la pc