| Alyn1998 a întrebat:

Am o mare problema:
Mi se aude microfonul doar cand vrea pc-ul, adica mi se aude cateodata dar alte dati mi se aude un zgomot ciudat si nu mai merge. Am testat microfonul la alt pc si merge. Am reinstalat driverul audio de 2 ori si... Am bagat microfonul intr-un jack diferit al pc-lui... ACELASI REZULTAT!
Pls cine ma poate ajuta?
Funda

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Cumparari o placa de sunet noua deoarece aceea in care bagibtu microfonul nu mai este buna si de aceea nu se mai aude microfonul si nu merge mereu ...nu este scumpa gasesti si la 30 lei si este super..deci sa stii ca aceasta problema este din placa de sunet. funda?