| cutbdnusjsdgs a întrebat:

Am o placa de baza esprimo p2511 si vreau sa-i pun o placa video mai buna(am o nVIDIA 7300le). Placa video trebuie sa aiba neaparat ddr2 si sa aiba 256 mb? Daca imi pun placa video trebuie sa imi iau si o sursa noua? Am si o placa video integrata, dar nu am treaba cu ea. Ce placa video mi-ati recomanda? Va rog.

2 răspunsuri:
| Ursa_Cornel_1997 a răspuns:

Depinde de ce buget ai. spune-mi te rog ce ai in calculator si iti spun ce placa video ti s-ar potrivi

| cutbdnusjsdgs explică (pentru Ursa_Cornel_1997):

Intel pentium dual core 2 ghz
2 gb ram