| LichKing a întrebat:

Am o placa video incorporata de 64mb si as vrea sa-mi iau una de 512 sau 1gb...Pot sa pun placa video in calculator daca o am si pe aia de 64 care este incorporata? Si dati-mi niste placi video bune va rog!

10 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Am o intrebare... daca eu iti dau o placa buna video...tu de unde stii ca PC-ul tau o sa o poata suporta?

| Niiiicu a răspuns:

Nu merge sa pui alta placa video daca este incorporat, pentru asta trebuie sa iti schimbi placa de baza si nu se meritawinkingdaca nu era incorporat ar fi mers dar asa nu

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Niiiicu):

Se poatestraight face placa incorporata este in placa de baza+ mai ai locul ala unde pui placa normala video... daca aia se strica ramane aia incorporata(tu de ce crezi cati arata ceva pe monitor cand reinstalezi windowsul si nu ai inca driverele instalate?)

| Niiiicu a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Asa am avut si eu si cei de la service au spus ca nu mergewinking

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Niiiicu):

Din ce an ai PC-ul?

| Niiiicu a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Am avut si era din 2002 sau 2003 ca acu am altul

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Niiiicu):

Nu stiu cum era al tau dar stiu ca majoritatea au si o placa incorporatahappy...altfel nu ar putea merge la inceput ca reinstalezi/instalezi windowsul, deoarece n-are driverele instalate

| DJ97 a răspuns (pentru Niiiicu):

LOL. straight face N=aveti ce face intrati pe minicplip si jucativa, nu veniti aici sa derutati lumea. esti expert IT? de ce te bagi sa vorbesti ca musca in lapte. straight face Get A Life!

| Niiiicu a răspuns (pentru DJ97):

Prietene,aici este un loc unde fiecare isi da cu parerea, aceea a fost parerea meu si nu nu sunt expert in ithappywinkingdc trebuie sa fi rautacios?

| spaghetty a răspuns:

Da poti.Si eu sunt exact ca tine.
Mi s-a stricat placa video de 512mb(ATI RADEON HD 2600 XT AGP)si acum am una incorporata de 96mb.Da poti sa bagi alta si depinde de care iti trebuie (cu mufa AGP sau nu)Intreaba pe cineva care se pricepe de acolo de pe langa tine