| GmXx a întrebat:

Am o problema, am un laptop Acer mic, dau sa il pornesc si ecranu` ramane negru... altceva nu se intampla... ajutorstraight face

Răspuns Câştigător
| Волк a răspuns:

Reinstaleazai programul de operare, sau controleaza daca e tot bine cu ecranul
mai bine e sa ii faci o analiza tehica sa stii cu certitudine ce e cu el happy
succes

7 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Mergi cu el la un service, nu e ceva ce poti remedia acasa. Pot fi multe cauze! Succes!

| zahy a răspuns:

Daca nu-ti apare nimica scris adica nu intra in bios s-a stricat display, daca auzi ca fuctioneaza. Daca nu se aude cularu de la procesor s-a ars placa de baza. Daca se stinge ecranu cand intra in windows apasa tasta " Fn+F5"

| GmXx explică (pentru zahy):

As vrea eu sa apara macar aia laughing nu apare nimic, pur si simplu negru laughing

| zahy a răspuns (pentru GmXx):

Display stricat big grin incearca sa conectezi la un monitor big grin sa apara pe minitor imaginea apasa Fn+f5 ai desenat 2monitoare pe f5

| rusnacvalentin a răspuns:

Cel mai probabil s-a dus hard discul si trebuie sa-l schimbi

| zahy a răspuns (pentru rusnacvalentin):

Daca se duce HDD iti intra in bios adica apare scris pe display big grin