| kkkk a întrebat:

Am o problema..am vrut ca nimeni in afara de cei care ii am la prieteni pe faceook sa nu imi vada postarile, pozele etc. si am intrat la setarile contului, am ales "prieteni", adica doar ei sa imi poata vedea. Dar nu merge, o persoana care nu o am la prieteni imi poate vedea tot, ce sa fac? funda happy

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
In josul poza, muzica care o postezi apare si data si ora, iar acolo are si o sageata in jos, dai pe sageata aceea si schimbi cine poate sa iti vada ce ai postat ( trebuie sa o schimbi tu, pe toate daca asta vrei, manual, rand pe rand).