| DynamiiteXD a întrebat:

Am o problema cam grava (pentru mine)...Am un router pentru internet din care ies dou cabluri, (pentru laptop si PC) la laptop am wireless, dar in momentul in care bag cablul de la internet in router-ul pentru wireless se intrerupe internetul la PC. Poate cineva sa-mi spuna ce sa fac sa am internet la ambele?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi laptop-ul îl poți foilosi pe wifi și pc-ul pe cablu.În mod normal nu ar trebui să se întrerupă dacă folosești pe post de swich doar rooter-ul.Probabil ca defect din fabtrică. Succes

| DynamiiteXD explică (pentru DeyCj):

routerul nu e stricat, am incercat trei si nu au mers bine

1 răspuns: