| Hultora_Sebastian_1993 a întrebat:

Am o problema care a aparut recent daca apas mai mult de 4 butoane la calculator mi se blocheaza si se apasa singur de ogramada de ori face un sunet ciudat si nu stiu ce sa fac inainte nu mi se intampla asa ceva, scuzatimi romana de balta dar sunt panicat, va rog sa raspundeti cat mai repede posibil.

1 răspuns:
| GangsterQuinn a răspuns:

Probabil ai un calculator destul de lent... poate ar trebui si curatat inauntru, si clar ca nu ar trebui sa apesi pe atatea butoane deodata, pentru ca se suprasolicita...