| pdannysan13 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. Imi tot da un ecran albastru si scrie ceva 'Beginning dump of physical memory " si 'BIOS Memory" cam asa ceva. L-am dus la un tip IT, care a zis ca l-a testat si ca n-a gasit nimic. Mi-a zis sa-l bag in priza is pe altundeva in casa, sau la alta locuinta. Am dus calculatorul in alta camera si se repeta figura. Blocarea se intampla parca aleatoriu, ascult muzica sau ceva, si deodata. Am observat daca ma uit la film si vreau sa dau sa mearga cu incetinitorul, slow motion, atunci automat se blocheaza. Am instalat alt Windows, si tot face chestia. Acum cand incercam sa-i pun un Windows XP, mi s-a blocat chiar in timpul instalarii. De obicei omul meu de IT este de incredere, dar acum nu stiu ce sa zic? Ce poate cauza problema? (supraincalzire de exemplu sau ce? )

4 răspunsuri:
| pdannysan13 explică:

Nu am placa video externa. Si Okay o sa incerc sa le plimb prin sloturi. Dar el a spus ca nu sunt probleme cu memoriile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Memorile sunt pe moarte, testeazale pe alt pc sau plimbale prin sloturi

| adrian17 a răspuns:

Cheamal pe omul tau it cand iti da eroarea sa vada si el daca nu a vazut si da-i cu el in caplaughing, nu stiu ce sa zic incearca la un service de calculatoare poate ca omul tau nu e chiar asa de bunsad

| ady9003 a răspuns:

Daca ai placa video externa, este de la ea pentru ca si eu am patit asa si era de la placa.,./, da-mi funbda?>