| ClaudiuBrasov a întrebat:

Am un Sony Ericsson Arc care nu vrea sa se incarce.Il conectez la incarcator, apare ca se incarca dar nu e face? Care ar fi problema?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Exprima-te si tu mai clar. Incearca sa vezi daca exista actualizari de soft la telefon, te ajut eu daca vrei sa faci asta, maine. CA daca apare ca se icnarca...

| ClaudiuBrasov explică (pentru sltlp):

I-am dat update la ultimul soft, nu vrea.Nu este problema de telefon cred, este problema ori la soft ori la baterie sau incarcator).

| sltlp a răspuns (pentru ClaudiuBrasov):

Pfff, incearca cu alt incarcator, vezi daca face la fel. Daca face la fel, bateria e de vina.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Daca ai de unde sa faci rost de un alt incarcator, incearca, poate e incarcatorul de vina.
Daca nu, mergi la service, ei au posibilitatea sa verifice chestia asta si sa verifice si bateria.