| Claudelu_6992 a întrebat:

Am o problema cu internetul wireless de pe laptop. Atunci cand am laptopul la incarcat merge perfect, dar daca il scot de la incarcat, imediat incepe sa piarda conexiunea(acces limitat, apare un semn de exclamare pe fond galben acolo unde imi arata puterea semnalului). Routerul este de la clicknet, de 6 Mbps. Fie ca il tin la 2 metri sau la 10, la fel face...Sugestii?

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

E posibil sa te fi jucat la Power Options si sa fi pus ca atunci cand e pe baterie laptop ul sa taie alimentarea la placa de retea. Uita-te in control panel la power options.
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare viziteaza si: http://www.tutorialepc.ro