| JustMe4ever a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Mai avea 10%baterie si in loc sa.l incarc l.am stins. Ledul baterie palpaia si nu voia sa se stinga(ramasese ecranul negru dar inca avea sunet si leduri aprinse). L.am bagat la incarcat si ledul baterie a ramas aprins dar nu se intampla nimic. Am apasat butonul power si a intrat in stend-by. Am apasat iar si ecranul a devenit gri. Cursorul poate fi miscat dar nu pot face nimic altceva. Nici macar sa.l sting.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Da,ceea ce a spus randy este correct, ceea ce a fost se numeste 'fail', scoti bateria si gata, doar sa nu fie nimic mai serios, daca este sa nu fie de la un program care a modificat ceva brusc in windows.bafta

| JustMe4ever explică:

A mers ideea cu bateria si va multumesc mult, dar, totusi, a pornit foarte greu (in general porneste in mai putin de un minut si acum a stat cateva minute). Poate fi din cauza windows-ului (8.1 Pro 64x64 si nu stiu sa dau mai multe detalii)?

Răspuns utilizator avertizat
| JustMe4ever explică (pentru RandyViper7):

A facut-o la prima pornire dupa "problemuta". Acum se aprinde normal. Pentru laptop era recomandat win8. Eu am win8.1 (laptop-ul are procesor i3, 4GB RAM etc... Nu cred ca 8.1 ar fi prea mult pentru el.)

Răspuns utilizator avertizat