| bubbles02bbbb a întrebat:

Am o problema cu messengerul...cand incerc sa adaug pe cineva in lista, imi scrie: There was an error in the server while trying to add a contact. Please try again.
Stiti care ar putea fi problema de fapt? Are legatura cu numarul persoanelor pe care le am in lista deja?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Poti adauga 5 persoane pe zi (parca). Verifica sa nu fie blocat in vreun fel messul de catre firewall.

| gicaputinica a răspuns:

Asa cum iti spune, este o eroare de server! Mai incearca dar ai si putina rabdare! big grin