| Dizzziee a întrebat:

Am o problema care ma enerveaza rauuu. Nu mai pot sa adaug id-uri in lista de messenger. imi spune : There was an error in the server while trying to add contact. Please try again. Si incerc din nou si din nou si nimic. Am nevoie de niste id-uri ale colegilor mei si nu pot sa imi fac id nou pentru ca e greu, nu in sensul ca mi-e greu sa-l fac. e greu pentru ca trebuie sa ii adaug pe toti cei de care am nevoie.Si nu mi se intampla numai mie. si la o prietena exact la fel. Ce pot sa fac? Sau de fapt. ce are?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Ai intrat si iesit de pe mess? Si eu am patit. Daca tot apare : https://sites.google.com/......d-programe

Dai click pe aia cu ~Nu mi se vede ...etc nu conteaza ca e doar pentru scris rzolva toate problemele messului.

| Dizzziee explică (pentru AlcolicSmile123):

Degeaba. Nu mergeeeeee straight face

| AlcolicSmile123 a răspuns (pentru Dizzziee):

Reinstaleaza messengerul.

| Dizzziee explică (pentru AlcolicSmile123):

L-am instalat. Tot degeaba.

| vfb a răspuns:

Sterge toate id din lista ta cu "Add request pending" si dupa adaugi id-urile de care ai nevoiehappy