| steaua25 a întrebat:

exista vre-un aparat ceva ca sa imi bruieze boxele sau telefonul? cred ca toti au patit, cand suna telefonul, iar daca stai langa boxe, baxele se bruiaza... face un zgomot. dar eu patesc asta si cand nu imi suna telefonul..incepe dintr-o data sa faca urat boxele..cred ca e de la telefon..doar la telefonul meu bruiaza boxele fara sa sune, asa asa caderi bruiaza cateva secunde ...deci stie cineva vreo solutie? vreun aparat ceva?

multumesc.

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Muti telefonul de langa boxe

| steaua25 explică:

Chiar nu stau intro zona aglomerata. da, dar am perioade cand folosesc si telefonul si calculatorul big grin.

| DiaDianutza a răspuns:

Si eu am patit, insa am inteles ca si din cauza masinilor care trec... daca stai pe o strada aglomerata si trec multe taxiuri s ar putea ca asta sa fie cauza... pune telefonul cat mai departe de boxa.