| PlayTheGame a întrebat:

Am o problema cu samsung galaxy gio, eu sunt in reteaua Vo*****e sunt la cartela ok n-am credit, nici net, dar un vecin are wireless FARA PAROLA, asa si incerc sa ma conectrez la el, aprind wireless de la telefon scaneaza ii gaseste reteaua dau pe ea nu imi cere parola dau connect asa si pe urma imi afiseaza sub numele retelei ca incearca sa se conecteze sau ca optine nu stiu ce IP de la ea si sta asa si sta nu stiu ce are, ca inainte cand l-am luat ok mergea la o retea care avea parola de exemplu... ce pot face? Multumesc...

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

E de la routeru lui sunt vreo 3 tipuri de setari la reteaua wireless... WPA2. ceva de genul asta.
in sensul ca trebuie sa schimbe sa dea pe WPA2 ca sa iti mearga

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat