| PinguIstHEBest a întrebat:

Am o problema cu tastatura laptopului meu. Imi deschid laptopul si nu ma lasa sa imi scriu parola.Tot imi apare si imi dispare imaginea.La un moment dat se opreste si merge singura tastatura.Se tot apasa butonul 8. Ce-as putea sa fac? Rog seriozitate.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa misti in mai multe directii tasta care "tot scrie" singura. Probabil s-a lipit.
Daca nu ai rezultat promitator, va trebui sa schimbi intreaga tastatura la un service (costa cca. 100 lei).

| iwefgOficiall a răspuns:

Sa al desfaci sa elimini circuitul de la tastatura din el si sa iei una wireless cu stick.

| PinguIstHEBest explică (pentru iwefgOficiall):

Ms..am alta tastatura pe care o folosesc dar...o data am vrut ssascriu depe tastatura laptopului...am vzt ca nu mai merge.iar azi a inceput sa mearga singura aceasta

| iwefgOficiall a răspuns (pentru PinguIstHEBest):

Nasol nai decat sa o inlocuiesti sau sa elimini altceva nai de ales.