| Adry05 a întrebat:

Am o problema cu TPU. Cand dau sa intru pe site imi da aceasta eroare: `Invalid certificate. Opera cannot verify the identity of the server: www.tpu.ro due to a certificate problem. The server could be trying to trick you. would you like to continue to the server?` Si in general site-ul merge destul de greu, dureaza mult pana se incarca notificarile, intrebarile, chiar eroarea aia mi-o mai da si cand sau pe butonul de INAPOI. Alte site-uri merg fara probleme. E de la site sau de la browser? Si ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

De la browser trebuie sa fie o problema, eu nu am nicio problema folosind mereu Chrome-ul. Site-ul Tpus se incarca destul de rapid. Sterge cookies-urile si vezi daca merge la fel de greu. Daca nu, incearca sa abandonezi Opera si mergi pe Mozilla sau Chrome.

| Adry05 explică (pentru MihaelaDart):

Nu era de la browser. Am reusit sa rezolv prolema. Am intrat de pe Chrome si nu ma lasa sa accesez site-ul din cauza orei si datei, cica nu erau corecte. Am pus o alta ora si apoi mi-a mers pe ambele browsere.

1 răspuns: