| richard93 a întrebat:

Am o problema cu un calorifer de la centrala este capat de linie pe coloana 2 si mi se incalzeste vreo 4 canale si la capatalui caloriferului vreo 3 canale oare din ce cuza asa vrea cateva explicatii daca se poate aer nu are si este reglat bine

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este aerisit ar mai putea fi o singura explicatie, respectiv ca este infundat si ar trebui sa-l cureti. Numai bine!

| Chris88 a răspuns:

Daca esti sigur ca este aerisit bine, atunci s-a colmatat, trebuie dat jos si curatat chimic (interior)

| richard93 explică:

Multumesc frumos de ajutor