| toyota22 a întrebat:

acum doua saptamani am cumpărat un televizor Samsung smart tv model: ue40h5303aw,si am constatat ca nu are skype in magazinul de aplicații, am incercat sa descarc de pe google dar nu merge.va rog sa ma ajutati sa aflu cum pot folosii skype

1 răspuns:
| Moraru_Alex_2002 a răspuns:

De obicei televizoarele Smart nu sunt in stare sa faca mare chestie decat sa mergi pe internet cateva minute iar apoi sa fii dat afara fiind ca televizorul nu accepta una dintre cerintele paginii deci nu ma mir de ce nu poti sa-l folosesti xD.SI eu am un televizor smart si nu-i in stare de mare chestie.Mai bine am fi luat unul High Definition sau unul mare-imens. Daca vrei Skype, foloseste un telefon sau un PC.