| cristi6213 a întrebat:

Salut,de doua saptamani am o problema cu monitorul meu Q900W Benq, imi apare pe mijlocul ecranului meniul de la monitor....Sta putin dispare, sta mai mult si dupa dispare + ca imi mai schimba si modul ecranului movie/standard/dynamic si alte chestii.Stiti cumva de la ce este problema asta?

Răspuns Câştigător
| Mihalachi_Andrei_1989 a răspuns:

Este monitorul stricat daca ai niste butoane pe el este de la acele butoane s-ar putea sa se fi blocat si sa ramana apasat nu stiu cum sa.ti explic dar cu siguranta este de la acele butoane

| cristi6213 explică (pentru Mihalachi_Andrei_1989):

Da,am niste butoane pe el, dar nu pot sa le scot sau sa fac ceva sa-l repar? Bani de altul nu mai am pentru ca doar ce am comandat un pc nou sad

1 răspuns: