| Alexe_Alexandru_1995 a întrebat:

Am o problema cu YouTube pe Mozila de cateva saptamani cand vreau sa vizionez un videoclip si vreau sa mai sar peste anumite faze imi apare un fel de bruiaj de culoare verde si merge greu ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Se inmplta cand ai full screen asta?
da i full screen iesi si apoi da i iar full screen. sper ca am fost de ajutor
eventual pune si o poza

| Alexe_Alexandru_1995 explică (pentru persseuss):

Si cand am full screen si cand sunt in mod normal

| TicTacZero a răspuns:

Descarca programul Glary Utilities si da SCAN apoi REPAIR. Programul e gratuit. Incearca sa rulezi cat mai putine programe cand vizionezi acel videoclip. In Glary Utilites ai optiunea de a dezactiva programele care pornesc odata cu calculatorul (Dupa parerea mea nu ai nevoie de nici unul in afara de antivirus).
Descarca Google Chrome, s-ar putea sa consume mai putine resurse si sa mearga mai bine.