| Gabriel_Ionut_1994 a întrebat:

Am o problema! De aproape o luna in timp ce ma joc nici bine nu intru iar dupa 5 minute mi se stinge ecranul si trebuie sa-i dau restart.Imi zice ca din cauza unei erori mi sa inchis.Mati putea ajuta/Funda!

Răspuns Câştigător
| Laurian1999 a răspuns:

Probabil este din cauza jocului, sunt jocuri care pur si simplu se inchid ( crash ) si este cel mai des cauzat de un sistem instabil. Instabil neinsemnand neperformant ci mai degraba sistemul tau este probabil sa nu implineasca toate cerintele jocului si sa ti-se intample asta. Cred ca placa video este vinovata pentru asta.