| LoveYou_6409 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Cand ma pun sa ma joc metin2.ro, dupa aproximativ 10 minute mi se stinge laptopul.straight face. Dupa aceea, daca intru din nou la fel, e foarte eervantstraight face.
Nu stiti care ar putea fi cauza? Si cum pot rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| costystark a răspuns:

Laptopul pe ce il tii? Pe picioare? In pat? Ai grija sa nu aiba astupate gurile de aerisire ca poate fi vorba de o incalzire excesiva.

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Sigur e de la incalzire excesiva, curata-l de praf sau eventual ia un cooling pad, mai ales daca vrei sa stai cu el in pat sau pe picioare.