| fancyLadyGaga a întrebat:

Am o problema despre internet, am mozilla firefox 6 cred, si acum 5 min cand am dat sa deschid a spus ca "firefox intaleaza actualizarile, va porni in cateva secunde" si dupaceea a spus ca nu a gasit nu-s ce fisier si sa incer din nou.
Am dat restart si acum imi arata "Error:name not specified in application.ini" ce sa fac? ca alt mozilla am incercat sa-mi dau jos si zicea:"file is corrupt"
Multumesc anticipat si funditahappy

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

Dezinstaleaza mozilla si instaleaza browserul"curat", cum se zice, nu prin update, iei direct versiunea 6.0 de pe site-ul oficial. nu cred ca iti va mai face probleme happy

1 răspuns:
| OanaVlad a răspuns:

Mai bine foloseste Google Chrome :D e cel mai bun :D si cel mai rapid
macar incearca-l :P
P.S. Il descarci de aici : http://www.google.com/chrome?hl=ro