| FoundYouLover a întrebat:

Inainte cand deschideam calculatorul imi mergea foarte bine. Acum daca deschid in Mozilla firefox un film mi se blocheaza in 5 secunde si ramane asa, chiar si daca dau restart calculatorului, asa ca inchid Mozilla, apoi il redeschid si incerc iarasi, si la fel. Indiferent de cate ori incerc apoi, la fel patesc. Am antivirus, chiar unul bun. Mi-am instalat toate actualizarile cerute ieri, dar pentru asta tot nu-mi merge bine calculatorul. Ce pot face sa nu mi se mai intample asta?

3 răspunsuri:
| AlexandruManase a răspuns:

Ţi se blochează doar în filme?

| FoundYouLover explică (pentru AlexandruManase):

Da, doar in filme, mai ales daca le vad pe net.

| AlexandruManase a răspuns (pentru FoundYouLover):

Mă gândesc să nu-ţi dea crash vreo extensie de la mozila. Încearcă totuşi să faci update la flash player.