| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema enervanta cu iphone-ul meu.de ieri imi tot apare in loc de cosmote, niciun serviciu.nu stiu ce sa mai fac. oare ce are? nu mai merge sa sun pe nimeni din cauza asta, imi spune ca reteaua nu este disponibila.HELPPPP!

Răspuns Câştigător
| Deeutza_8515 a răspuns:

Am patit si eu la felhappy Numai ca eu eram in reteaua Orange. Si am facut asa:
mi-am luat alta cartela pentru ca acea cartela nu mai era buna iar iphone`ul nu o mai suporta.happy de aia. incearca la fel. Byee

4 răspunsuri:
| AlexMoss a răspuns:

Cred ca telefonul tau e codat pe alta retea si daca ii faci update pierde "decodul" si poate de asta.

| CautNume a răspuns:

S-ar putea sa nu fie pusa bine cartela.

| Drolja a răspuns:

Gee,du te la profil. Vezi dacă nu cumva e deconectat.

| LeXi1 a răspuns:

Poate nu este de vina telefonul, ci cartela. Daca nu prinde servicile