| madalin001 a întrebat:

Am o problema grava, aparatul foto Samsung ST66 a incetat sa mai functioneze, ultima data am vrut sa-i dau un firmware update, si am citit ca nu trebuie sa il opresc, a palpait ca functioneaza la updatare, dar dupa aia ce s-a facut negru, am crezut ca a terminat, si am apasat turn off-ul. si de atunci nu mai apare nimic pe el, am incercat sa instalez firmwarele dupa un program special Intelli-studio, dar nu pot citi aparatul dupa calculator fara card, dar programul face doar cu cardul de memorie. aveti vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| Cristina27061999 a răspuns:

Daca mai ai garantia du-te cu el sa incearca alte bateri daca ai acumulatori incearca-i invers dar mai bine du-te cu el la reparat funda?