| IIIDanTeIII a întrebat:

Am o problema la calculator cu internetul driver sunt instalate totul este in regula cu firele iar pc imi zice cable unplugged daca stiti care este problema va rog mult ajutati-ma

5 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Cum totul e in egula daca nu iti merge netu? stai sa ne intelegem, deci e onbord sau separat? daca e onbord pe placa de baza, vezi in bios sa fie pornita, daca e placa de retea insearca alt driver, revino cu detalii

| IIIDanTeIII explică (pentru awspam):

Este onbord, am incercat si cu placa de retea nu merge tot acelasi mesaj am bagat si in alt pc si merge internetul stiu unde este problema dar nu stiu cum sa o rezolv partea interesanta este ca am reinstalat windows si la fel

| awspam a răspuns:

Intra pe hamatchi only_if_i pass 123 sa vb

| IIIDanTeIII explică:

Imi pare rau sunt pe tab nu pot download nimic

| awspam a răspuns (pentru IIIDanTeIII):

Atunci pisate pe ea, daca nu e buna de nimic