| Chokoreto a întrebat:

Mi-am facut un nou id si nu primesc niciun mail pe el. Am vrut sa imi schimb mailul anterior de la facebook si youtube cu cel de acum [pe care l-am facut] si nu primesc mailurile de confirmare. Stiti cum as putea rezolva? De asemenea, nici avatarul meu nu le apare celorlalte persoane pe care le am in lista. Mi se pare cam enervant caci de cand l-am facut parca are numai probleme, plus ca dupa ce adaug cateva persoane. trebuie sa astept vreo 3 zile ca sa pot adauga altele [probabil Yahoo considera SPAM, dar 3 zile mi se pare mult, si nu am nici multe persoane... vreo 20]. E nevoie sa imi fac alt id [din nou]?

2 răspunsuri:
| Aliison a răspuns:

Nu e nevoie sa iti faci un nou id! Tot ce trebuie sa faci e sa iti confrimi e-mailul. happy!

| Chokoreto explică:

Nu il pot confirma... pentru ca nu primesc niciun mail prin care sa il pot confirma... asta incerc sa explic.