| Zebedeu a întrebat:

Am o problema la laptopul meu,de fiecare data cand ma uit pe internet la un film,sau pe youtube,indiferent,si vreau sa dau fullscreen,imi ingheata imaginea,dar sunetul tot se aude,aceeasi problema cand dau fila noua si ma intorc la pagina anterioara,imi ramane inghetata,(si daca dau minimize si maximize,pot sa umblu fara probleme dupa).Am incercat sa imi instalez driverele video,din nou,le-am incercat pe toate,si nimic tot aceeasi problema,chiar si windowsul l-am mai instalat odata si tot asa,de cand l-am cumparat face chestia asta, este vreo rezolvare? dau ditamai funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Placa video slaba.
Poate si viteza la Net este mica.

| cuvant a răspuns:

Daca nu ai scapat e problema... faci click dreapta exat pe video, apoi pe option si definezi "accelerat video" sau asa ceva.
bafta

p.s.// daca nu te descurci imi trimiti un mesaj

| AuroraLaptelui a răspuns:

Poate de la calculator sau browser.