| AditzuDms a întrebat:

Am o problema. La nokia 5800 cand incerc sa pornesc bluetooth-ul imi zice "Unable to perform bluetooth operation". Ce as putea face sa il pornesc? Va rog ajugati-maa!

Răspuns Câştigător
| valentynrobert a răspuns:

Daca mai ai garantia dul in garantie explica-le ce ai patit cu el si il vor trimite la Bucuresti o sal repare si o sa til aduca acasa ca si nou si daca vede ca ii defect procesorul iti trimite unul nou nout!

1 răspuns:
| AditzuDms explică:

Valentynrobert, nu este in garantie, telefonul este din 2008 si l-am luat recent la mana a 2-a, cand l-am luat mergea, dar nu stiu ce i-am facut si nu imi mai merge, i-am facut update la soft, si...straight face