| Decebalul a întrebat:

Am o problema la PC! Acum ceva timp am primit un mesaj acolo la " Rezolvarea problemelor PC " din bara de start in care zicea ca trebuie sa fac o copie de rezerva a tuturor fisierelor din PC sau ceva de genu.De atunci, imi tot apare in E o chesti care are numele PC-ului meu si care daca o sterg apare don nou peste cateva zile. Cum pot scapa de ea?
Dau funda!
P.S:Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic. happy

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand iti mai apare fa un print screen si pune-l aici!

| Decebalul explică (pentru K0sti):

Cum fac un print screen?

| dannyel86 a răspuns:

E posibil sa fi activat System Restore, aplicatie din Windows care iti creeaza chei de siguranta pentru situatiile in care probleme majore impiedica sistemul sa functioneze corect, pentru ca tu sa poti seta Windows-ul la o data anterioara aparitiei erorilor. Din descrierea ta, cred ca ai Windows7, iar instructiuni gasesti aici:
http://www.howtogeek.com/howto/3187/disable-system-restore-in-windows-7/

| Emilian_Cosmin_1994 a răspuns:

Hmmm, iti scrie Windows is not genuiune?