| rapidistii23 a întrebat:

Am o problema mare......nu imi merge nici un joc pe laptop si cred ca e din cauza placii video si am windows pe 64 i wind7 procesor de 1.73 2gb ram si samp merge sacadat dar nu se vede toata harta si la cs 1.6 nu se vede new game fin server si astea...cand dau cu mouseul prin stanga acolo unde trebuie sa apara alea cu newgame se aude cum ca ar fi acolo alea dar eu nu le vad ce sa fac cum sa instalez update la placa video sa cv? ajutati-ma va roog! sad dau funda!

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Instaleaza windows 7 ultimate 32 biti.

| geoboss456 a răspuns:

Pai inainte ti-o mers dul la un tehnician. Ti-l repara pentru 20 lei

| rapidistii23 explică (pentru geoboss456):

Nu l-as duce ca acolo l-am dus si so ***