| ALEX12310 a întrebat:

Am o problema vreau sa descarc un fisier dar Attachment Manager spune ca este infectat si nu ma lasa sa il foosesc deci cum as putea sa il descarc

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Dezactivezi temporar Attachment Manager si descarci fisierul asta daca esti 100% sigur ca nu e virusat! Poti face o verificare dupa aici-> http://quickscan.bitdefender.com/ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezactivezi temporar antivirusul.

| AlexeHellsing a răspuns:

Dezactivezi temporar antivirusul.

| Lexi888 a răspuns:

E infectat cu mii de virusi poate si cu pakcury si trakere cu care hackeri se pot strecura in pc tau.nu îl descarca ca îți faci pc praf am patit-o si eu, îl închizi seara si dimineața cand îl deschizi Buf o eroare si pa. oricum faci cum vrei.