| iasmina07 a întrebat:

Am o tableta boqo care nu imi mai merge, obag la incarcat dar nimic se aprinde becul care arata ca se aprinde si cand o aprind imi apare exact cum imi apare de obicei cand o aprind doar ca se stinge si apare din nou titlul de pornire si atat.as vrea sa stiu ce sa ii fac.

2 răspunsuri:
| Teo2322 a răspuns:

Aceeasi problema si la telefonul meu s4, in primul rand nu forta telefonul, se va arde, in al doilea rand e ceva in placa pe acolo, in al treilea rand trebuie sa il duci urgent la reparat si trebuie schimbata si bateria.