| Trollerul a întrebat:

Am o tableta Serioux S76TAB FASTAB, si memoria interna este de 4 gb, mai am putin si folosesc toata memoria asa ca am bagat in tableta un card sd de 4 gb, in tableta mi'l vede ca card sd extern si nu pot sa mut aplicatiile pe el, exista vreun program cu care pot sa mult aplicatiipe pe cardul extern fara sa rootez tableta? sad FUNDA!

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Muta fisierele(filmele, muzica...) pe card nu aplicatiile! Daca muti aplicatiile pe card se vor misca mai incet... Bafta!

| Trollerul explică (pentru lpavel):

Dar eu vreau sa mut aplicatiile, si nu pot sad

| lpavel a răspuns (pentru Trollerul):

Incearca sa formatezi cardul iar daca nu merge, singura solutie este sa reinstalezi windows si atunci sa reformatezi si cardul, binenteles daca o sa-l vada! Bafta!

| Trollerul explică (pentru lpavel):

Ce windows frate? o_0... am android 4.0.1, si e tableta, nu telefon...

| lpavel a răspuns (pentru Trollerul):

Windows-urile sunt pe :pc, laptop tablete... mai putin pe telefoane!
In fine atunci se pare ca nu poti reinstala, atunci nu ai ce face, ramai asa...

| sleeky1532 a răspuns:

Ai nevoie de root si o aplicatie de cacat......Pana atunci muta-ti muzica/filme pe sd card si intereseaza-te cum poti sa faci root tabletei. Aplicatii pentru genul asta gasesti din plin (de acum 5 ani HTC desire/HTC hero/Nexus one, toate aveau problema asta)